
Ніж Benchmade "Hidden Canyon Hunter", дерево
8 694 ₴
- В наявності
- Код: 15017
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оновлений класичний скіннер від Benchmade у пакованні із сучасних матеріалів. Hidden Canyon Hunter — сучасний надкомпактний мисливський ніж. Завдяки ножнам, які підійдуть як для вертикального, так і для горизонтального носіння, цього невеликого прасування можна використовувати в будь-якій ситуації. Важить ніж усього 88 грамів за загальної довжини 161 мм. Воістину, це ода ергономіці та сучасному підходу до інструментів. Залиште громіздкі тесаки вдома. Hidden Canyon Hunter впорається з основою масивом завдань і займе зовсім небагато місця.
Колодка виготовлена зі стабілізованого дерева, інертного в агресивних середовищах завдяки грамотному обробленню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 80 г |
| Довжина клинка, мм | 70 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Загальна довжина, мм | 161 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 694 ₴









