Шоло-тль (аст. Xolotl) — в ацтекській і тольтекській міфології бог грози та смерті, «темний» брат-близнюк Кетцалькоатля, один із двох синів діви Коатлікуе.
У перекладі з мови науатль його ім'я може перекладатися і як «гонець», і як «паяц», і як «чудовище». В ацтекських міфах, зазвичай, представлено як грізне божество грози, загробного світу та різних лихах і невдач, вважався повеличем вечірньої зірки та темної сторони Венери, але разом із тим був покровителем близнюків і гри в м'яч, у Міктлані (царство мертвих в ацтекській міфології) супроводжує мертвих, також супроводжує на початку дня Сонце під час його шляху на небосвод. Зображувався як скелет або як людиноподібне чудовисько із собачою головою та кривими ногами. На деяких зображеннях він озброєний сокирою, а на його спині є пляма світла.
Модель ножа Xolotl не така агресивна, проте, тактичні ноти в ній вгадуються. проте, ніж досить стильний і стриманий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 114 г |
| Довжина клинка, мм | 93 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 227 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴










