Моргніть, і ви його загубите. LCK + Large блискавично готовий до всього. Напрочуд легкий і зручний для свого розміру складаний ніж LCK + Large для повсякденного носіння побудований на основі інновації CRKT Company — Assisted Opening — системи для надзвичайно швидкого відкриття ножа. Прискорене розкриття (Assist-opening): фліпер швидко розгортає лезо. Плавне розкриття: шарнір на кулькопідшипниках IKBSTM плавно розкриває лезо. Міцний і легкий: ручка з нейлону, армованого скловолокном, міцна та легка. Легке закривання: лінійний замок легко закривається однією рукою. Низький профіль: кліпса для глибокого носіння на кишені. Дизайнером цієї моделі є Віконсинський дизайнер Метью Лерх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 80 г |
| Довжина клинка, мм | 84 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Нейлон (армований скловолокном) |
| Загальна довжина, мм | 190 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴








