Багато років тому дизайнер Річард Роджерс випустив модель CuatroTM. Тепер він підіймає планку. Як і CuatroTM, CincoTM просто чудовий.
Швидке відкривання: flipper швидко розгортає лезо.
Плавне відкриття: шарнір на кулькопідшипниках IKBSTM плавно розкриває лезо.
Чудові характеристики: лезо зі сталі D2 для чудового утримання крайки.
Міцність і довговічність: G10 у поєднанні з плашками з неіржавкої сталі поєднує довговічність і міцність.
Низький профіль: кишеньковий затискач для надійного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 88 г |
| Довжина клинка, мм | 74 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | G10 + сталь 2Cr13 |
| Загальна довжина, мм | 176 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 520 ₴








