Stylus TM, розроблений всесвітньо відомим дизайнером ножів Кеном Оніоном, являє собою зразок EDC класу з його гладким, тонким профілем, який підходить для будь-якої кишені. Це справжній джентльменський ніж, що поєднує в собі стиль і функціональність.
Допоміжне відкривання: фліпер швидко розгортає лезо.
Плавне відкриття: шарнір на кулькопідшипниках IKBSTM плавно розкриває лезо.
Чудові характеристики: сталь для лез Sandvik 12C27TM для чудового утримання крайки.
Легкість і міцність: алюмінієва ручка поєднує в собі міцність із мінімальною вагою
Легке закривання: замок лайнера легко закривається однією рукою.
Низький профіль: глибокий затискач для перенесення глибоко вміщається в кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 г |
| Довжина клинка, мм | 81 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 188 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴









