
Нож Benchmade "Meatcrafter", orange, santoprene
8 610 ₴
- В наявності
- Код: 15500
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коли ваші пригоди плавно переходять із поля на кухню, правильний різальний інструмент грає вирішальну роль. Новий 15500 Meatcrafter TM ️ — це гібридний мисливський фіксований ніж із тонкою гладкою крайкою для обрізання, видалення кісток або нарізання бажаних шматків м'яса. Завдяки новій технології SelectEdgeTM від Benchmade, кут крайки 28 градусів на неіржавкій сталі CPM-154 забезпечує ідеальний баланс дрібнозернистої гострої крайки та ретельно продуманої гнучкості леза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 92 г |
| Довжина клинка, мм | 155 мм |
| Марка стали | CPM-154 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Boltaron |
| Матеріал ручки | Santoprene |
| Загальна довжина, мм | 280 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-61 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Trailing point |
| Товщина клинка, мм | 2,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 610 ₴









