Ніж Ka-Bar Jarosz Flipper вирізняється високоякісним дизайном від Джессі Яросса. Цей невеликий за розміром повсякденний ніж ідеально підходить для кишені або рюкзака та має міцну конструкцію для виконання будь-яких рядових завдань. Джессі Яросс виріс у сільській місцевості в штаті Небраска. З ранньої юності він багато працював рибалкою, полюванням і активним відпочинком на природі. Також він освоїв роботу з деревом під керівництвом свого батька. Не дивно, що за такого способу життя Джессі з дитинства полюбив ножі. Сьогодні він вважає, що перехід від використання ножів до їхнього виготовлення був для нього лише справою часу. 2009 року в місцевості, де жив Джессі, випромінювалася сніжна буря — сніг безперервно йшов п'ять або шість днів. Щоб чимось зайняти себе, він виготовив свій перший ніж. Після цього Джессі почав купувати книги та читати матеріали в інтернеті, присвячені створенню кастомних ножів. Отримавши необхідні знання, він закупив обладнання та матеріали для виготовлення ножів. 2011 року, Джессі представив свої ножі на своєму першому ножовому шоу — «USN Gathering III». Від 2012 року він став професійним найфмейкером і присвятив себе створенню кастомних ножів. Серед робіт цього майстра є як складані ножі, так і моделі з фіксованим клинком. Як ножовий дизайнер Джессі Джаросс відомий завдяки співпраці з американською компанією Ka-Bar Knives, для якої він розробив низку моделей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 136 г |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | G10 + титан |
| Загальна довжина, мм | 203 мм |
| Тип замка | Frame Lock |
| Товщина клинка, мм | 3,7 мм |
- Ціна: 6 028 ₴


