
Нож KA-BAR "EK Commando Presentation Knife"
19 800 ₴
- В наявності
- Код: EK13
Джон Ек хотів зробити свій внесок у американські військові зусилля під час Другої світової війни. У своєму магазині в Хамдені, штат Contion, Ек виготовив нестандартні ножі спеціально для солдатів, моряків, льотчиків і морських піхотинців. Він навіть виготовив ніж для головнокомандувача,ора США Франкліна Рузвельта. Г-н Ек, який також наймив американців-інвалідів, зробив шість моделей ножів, починаючи від 1941 року. Вінзивав ці ножі «Ek Commando Knives», оскільки вони були спеціально створені для використання в ближньому бою, що стало відмітною рисою американських рейнджерів морської піхоти. Рейнджери армії США, Перший спецназ і Оперативні групи Управлінні стратегічних служб, американці носили із собою ножі Ek Commando під час Другої світової війни, в Кореї, В'єтнамі, Анде, Іраке. Ножі Джона Ека живуть і сьогодні завдяки Ek Commando Knife як свідчення його ідей, навичок і непохитного патріотизму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 250 г |
| Довжина клинка, мм | 169 мм |
| Марка стали | 440C |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Кожа |
| Матеріал ручки | Горіх |
| Загальна довжина, мм | 320 мм |
| Твердість клинка, HRC | 55-58 |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3,9 мм |
- Ціна: 19 800 ₴

