Ножі Ka-Bar є справжньою легендою, вони увійшли в історію холодної зброї, оскільки стали знаменитими ножами морської піхоти США за часів Другої Світової Війни. Розвиток компанії досягає дійсно американських масштабів — бойові ножі Ka-Bar відомі у всьому світі. За останні десятиліття своєї діяльності американські ножі Ka-Bar стали дійсно культовими. Сьогодні ця компанія пропонує широкий асортимент модифікацій ножів Ka-Bar, випускаючи мисливські, туристичні та складані моделі. Сучасні матеріали та надійне виконання дало змогу ножам Ka-Bar завоювати серця мільйонів шанувальників у всьому світі.
1121 — це набір метальних ножів, упакованих у зручний чохол. Ножі виготовлені з неіржавкої сталі, тому можна сміливо тренуватися в будь-яких погодних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 181 г |
| Довжина клинка, мм | 101 мм |
| Марка стали | 3Cr13 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Нейлон |
| Загальна довжина, мм | 238 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 5,1 мм |
- Ціна: 2 112 ₴







