Ножі Ka-Bar є справжньою легендою, вони увійшли в історію холодної зброї, оскільки стали знаменитими ножами морської піхоти США за часів Другої Світової Війни. Розвиток компанії досягає дійсно американських масштабів — бойові ножі Ka-Bar відомі у всьому світі. За останні десятиліття своєї діяльності американські ножі Ka-Bar стали дійсно культовими. Сьогодні ця компанія пропонує широкий асортимент модифікацій ножів Ka-Bar, випускаючи мисливські, туристичні та складані моделі. Сучасні матеріали та надійне виконання дало змогу ножам Ka-Bar завоювати серця мільйонів шанувальників у всьому світі.
Серія TDI від Tactical Defense Institute — це добірка "різнокаліберних" тактичних ножів, створених для надзвичайних ситуацій.
У дуже близьких зіткненнях, коли підозрений намагається вихопити пістолет, або працівник під час виконання не може отримати доступ до свого пістолета, ніж TDI доступний як ніж «останнє варіанта». Під час носіння на штанному поясі весь блок — ніж і піхви — добре ховається. Розроблений Джоном Беннером, власником Інституту тактичного захисту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 181 г |
| Довжина клинка, мм | 81 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Пластик |
| Матеріал ручки | Нейлон (армований скловолокном) |
| Загальна довжина, мм | 197 |
| Твердість клинка, HRC | 57-58 |
| Товщина клинка, мм | 4,2 мм |
- Ціна: 4 840 ₴







