Ka-Bar Skeleton — легкий ніж, зроблений із неіржавкої сталі 5Cr15 з чорним покриттям. Цей компактний фікс можна зручно носити в кишені або використовувати як шийний ніж. Skeleton — чудовий мінімалістський варіант EDC. Постачається в жорстких пластикових піхвах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 68 г |
| Довжина клинка, мм | 64 мм |
| Марка стали | 5Cr15 Stainless |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Пластик |
| Загальна довжина, мм | 156 мм |
| Товщина клинка, мм | 3,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴






