Розроблений Джейсоном Стаутом, Boker Plus Omerta є класичним кинджалом із симетрично заточеним клинком і прямою ручкою. Тривимірно фрезеровані обкладки на ручці виготовлені з нековзного матеріалу G10 і мають дрібну текстуру та канавки для поліпшення зчеплення. Сатинована конструкція з повним хвостовиком (full tang knife) повністю готова до роботи та завжди під рукою завдяки перехіднику для ременя і чохлу, що щільно прилягає, з матеріалу Kydex.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 136 г |
| Довжина клинка, мм | 100 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Kydex |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Dagger |
| Товщина клинка, мм | 3,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴






