Ibi TM — це складаний ніж для повсякденного носіння, створений у дусі інструмента самооборони.
Плавне відкривання: шарнір на кулькопідшипниках IKBSTM плавно розкриває лезо.
Чудові характеристики: лезо зі сталі D2 для чудового утримання гостроти крайки.
Підвищений захист: чорний stonewash довговічний.
Швидке відкривання: фліпер швидко розгортає лезо.
Зручність утримання: ручка з G10 забезпечує винятковий хват у будь-яких умовах.
Легке закривання: лайнерний замок легко закривається однією рукою.
Візуальна привабливість: мідне кільце для зворотного хвату й ефектного витягання.
Дизайнер Єспер Вокснес з Loegstrup, Данія, знає, що простота та зручність ніяк не виключають один одного. У дусі дизайну, що міститься на перетині обох шляхів, він створив IbiTM із міцним клинком, виготовленим зі сталі D2 і stonewash обробленнямзи ьтяокуР. Відповідна ручка G10 дуже зручна в способах, що об'єднуються з прокладкою з мідним кільцем для уловиседневого хвату як у разі випадкового використання, що вимагають навичок анії, так і в ситуацирозкриття орони. Система повороту на кулькопідшипниках притягує клинок із колодки швидко розкриває лезо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 80 г |
| Довжина клинка, мм | 69 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 191 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Cleaver |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
- Ціна: 3 168 ₴










