Boker Plus Harlock Mini, розроблений Дарріел Кастоном, — надзвичайно зручний напівавтоматичний ніж для загальної довжини трохи менш ніж 12,5 сантиметра. Відомий своїми компактними дизайнами, американський виробник нестандартних ножів завжди втомлюється представити мінімалістичні кишенькові ножі з високою корисністю й ідеальним комфортом, водночас повністю дотримуючись свого шляху. Тонкий Harlock Mini — це так званий "ніж на три пальці" з колодкою незвичайної форми з неіржавкої сталі з чорним покриттям. Лезо зі сталі марки 154CM, яке також має додаткове захисне покриття, відкривається одним натисканням кнопки й може бути додатково заблоковане за допомогою ковзного замка, що легко закривається, що запобігає випадковому розкриттю. Він також має декоративний рикасо та характерний діл на клинку. Металева фурнітура кольору латуні надає ножу особливо стильного зовнішнього вигляду. Постачається із широким отвором для шнурка, практичним затискачем (знімна кліпса під правшу) і високоякісним нейлоновим мішечком для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 62 г |
| Довжина клинка, мм | 52 мм |
| Марка стали | 154CM |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 125 мм |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
- Ціна: 4 655 ₴







