X21R — це ліхтар із разючою світловіддачею й дальністю променя від компанії Led Lenser. Ліхтар у міцному корпусі, максимальний час роботи 40 годин, дальність променя 800 м, а світловидатність 500 лм. Неймовірна дальність променя ліхтаря X21R вразить його користувача, світловий промінь може перетинати довжину восьми футбольних полів, що робить його ідеальним пошуковим прожектором.
•Швидкий фокус
•Аварійне освітлення
•Система контролю температури
•Система Safety Ytrion Cell
Ліхтар X21R обладнаний акумуляторною системою Safety Ytrion Cell для швидкого заряджання та понад 5000 циклів заряджання без помітної втрати ємності. Режим аварійного освітлення дає змогу вмикати світло в зарядній станції у разі вимкнення електроенергії. Швидкий активовий перемикач для простого та точного вибору режиму освітлення.
У комплекті:
•Ремінець для перенесення
•Креплення
•Перехідник для штатива
•Блок живлення
•Аккумулятор
•Защита от переката
•Система заряджання
•Кейс для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedLenser |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI (індекс кольоропередавання) | 70 |
| Ємність батареї, mAH | 5000 |
| Вага, г | 1350 г |
| Водонепроникність | Так, IP54 |
| Час заряджання, хвилин | 210 |
| Час роботи, г | 2/5/40 |
| Діаметр голови, мм | 95 |
| Довжина, см | 405 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Светодиод | LED |
| Светосила, лм | 5000лм |
| Тип батареї | 3x32700 Battery Pack 9.6V |
| Паковання | Кейс для транспортування |
| Колір | Чорний |
| Цвет светодиода | Білий 6500K |
- Ціна: 16 192 ₴








