Італійська компанія Negrini — лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання й перенесення зброї та патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дало змогу компанії досягти видатної якості.
Цей кейс підійде для перенесення напівавтоматичної зброї в розібраному стані, дводулок у розібраному стані та карабінів відповідної довжини.
Ударостійкий пластик ABS не боїться найсуворішого поводження, у поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Кодові замки виготовлені зі сталі та дають змогу встановити комбінацію з трьох цифр для захисту вмісту кейса.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
Зовнішні розміри кейса: 98 x 23 x 6 см
Внутрішні розміри кейса: 100 x 26,5 x 8,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Negrini |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Тип | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,4 кг |
| Довжина, см | 98 см |
| Матеріал | Пластик ABS (протиударний) |
| Розмір | 980х230х60 мм |
- Ціна: 11 074 ₴






