Ці компактні шийні ножі з фіксованим лезом і міцною ручкою випускаються з різними стилями лез.
Їх розробив Алан Фолтс із Мельбурна, Флорида. Дизайнер і відданий фахівець із виготовлення нестандартних ножів із понад 20-річним досвідом, він глибоко піклується про те, щоб допомогти людям дізнатися про ножі як про інструменти та передати навички виготовлення особливих ножів іншим.
Ці витончені ножі, які на перший погляд здаються іграшковими, справляються з різноманітними різальними завданнями краще, ніж більшість моделей порівнянного розміру.
Візьміться двома пальцями за ручку з полірованого волокна, просоченого смолою. Оберніть два шнури навколо брелока для додаткового захоплення.
Розмір ножа дає змогу носити його із собою в більшості країн навіть із досить суворим ножовим законодавством.
Допустиме безліч варіантів носіння: на поясі, у кишені, на шиї, рюкзаку тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 46 г |
| Довжина клинка, мм | 54 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | полірований гумопластик |
| Обробка клинка | Bead Blast |
| Загальна довжина, мм | 130 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Clip Point / Bowie |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
- Ціна: 2 200 ₴










