Надаючи данину поваги класичному японському прямому мечу хіра-дзукурі, виробник ножів Джеймс Вільямс представляє модель HZ6. Родом із 8-го століття, оригінальний клинок у стилі хіра-дзукуру був вперше популяризований у кинджалах і використовувався як потужний «короткий» меч для виживання і повсякденного використання. І так само, як і його прообраз, HZ6 спеціально створений для справжніх воїнів, тільки тепер він розроблений для задоволення вимог сучасного світу.
Високоякісна сталь: вуглецева сталь SK-5 добре тримає заточування.
Міцний: фултанг конструкція.
Покращений захист: чорне покриття підвищує корозійну стійкість
Виняткове утримання: ручка G10 забезпечує захоплення в будь-яких умовах.
Сумісність з Gear: міцний чохол Boltaron® з можливістю кріплення на пояс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 238 г |
| Довжина клинка, мм | 165 мм |
| Марка стали | SK-5 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Boltaron |
| Загальна довжина, мм | 289 мм |
| Товщина клинка, мм | 5,5 мм |
- Ціна: 6 776 ₴











