Magnum Balisong Camo складається з двох ручок, які можна повертати на 180 градусів. Між цими двома ручками сидить лезо, воно кріпиться осьовим штифтом. Ручки, як і лезо, пофарбовані тактичним камуфляжним малюнком. Цей ніж — легкий і універсальний компаньйон із широким спектром застосування в повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 70 г |
| Довжина клинка, мм | 105 мм |
| Марка стали | 440A |
| Загальна довжина, мм | 229 мм |
| Тип замка | Bali-Song |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Clip Point |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴



