Надійний тактичний ніж Boker Plus Yokai з агресивним лезом Tanto і нековзною ручкою переконливий. Тактичний кишеньковий ніж був розроблений Алесандрою Де Сантіс, також відомою як Hydra Design, підрозділом Hydra Armaments, сімейною компанією з північної Італії, що спеціалізується на аксесуарах для зброї та тактичному спорядженні. Досвідчений ентузіаст ножів збирає, тестує і порівнює незліченну кількість ножів від 14 років і є автором численних звітів і статей, опублікованих у найрізноманітніших галузях журналів. Як промисловий хімік з професії, вона може спиратися на широкий спектр знань у галузі сталей і матеріалів. Вона також є ентузіастом вогнепальної зброї та займається філіппінськими бойовими мистецтвами.
Її сучасний дизайн поєднує в собі її досвід у всіх цих галузях і робить Yokai абсолютно винятковим ножем. Модифіковане лезо Tanto з D2 має стійке чорне покриття, відкривається фліпером і надійно фіксується міцним замком linerlock. Чешуйки колодки, текстуровані у формі сучасних стільників, ідеально лягають у руку навіть у погану погоду, а ребристий скат для великого пальця й ергономічна виїмка для вказівного пальця забезпечують додаткове захоплення. Червона алюмінієва прокладка забезпечує барвистий акцент. З отвором для темляка, склобоєм і практичною кліпсою (наконечник вгору/вправо). Постачається у високоякісному нейлоновому футлярі для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 147 г |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 230 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Tanto |
| Товщина клинка, мм | 3,7 мм |
- Ціна: 2 695 ₴







