Зручний Boker Plus має безпомилковий підпис польського виробника ножів Якоба Віячковича, який тепер відомий у всьому світі своїми сучасними папками під його торговою маркою Poltergeist Works. Повні книги замовлень, бездоганна якість виготовлення й індивідуальне виконання означають, що його вироби ручної роботи досягають найвищих світових цін. Як компактний EDC конектор обладнаний лезом наконечника на кулькопідшипниках із CPM-S-35VN, який відкривається знімною шпилькою для великого пальця і надійно фіксується на місці посиленим замком рами. Чешуйки колодки з високоміцного титану мають тонку піскоструминну обробку та їх зручно тримати, а рифлення на зворотному боці леза підвищує безпеку роботи. Осьовий гвинт із декоративним лезом, отвір для темляка, практичний затискач для глибокого перенесення (наконечник вгору/вправо) і високоякісний нейлоновий футляр для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Титан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 88 г |
| Довжина клинка, мм | 75 мм |
| Марка стали | CPM-S35VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 177 мм |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
- Ціна: 6 370 ₴




