Елегантний Boker Plus Zenshin скидається на всесвітньо відомі кишенькові ножі Higonokami, які виробляються в японському місті Мікі з 1896 року. На відміну від своїх історичних попередників, корпус колодки джентльменського ножа зроблений не з суцільного шматка гнутого металу, а з плоских латунних накладок колодки з міцним оздобленням Stonewash. Плоска конструкція не вимагає додаткових вкладок і зручно лежить у руці. Лезо Slipjoint зі сплаву 440C має ретельно продумане двоколірне оздоблення та гладке шліфування. Відкривається двома руками та не замикається. З отвором для темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 71 г |
| Довжина клинка, мм | 75 мм |
| Марка стали | 440C |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 170 мм |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Wharncliffe |
| Товщина клинка, мм | 2,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764 ₴









