Leatherman RaptorTM містить інструменти, необхідні військовим, пожежникам та іншим службам екстреної допомоги для швидкої й безпечної роботи в надзвичайних ситуаціях.
Мультитул розроблений за участю медпрацівників, військових і пожежників: саме тому в Raptor є все необхідне для першої допомоги без перевантаження непотрібними інструментами, що часом лише ускладнюють оперативне реагування в умовах, загрозливих життя.
Інструменти:
1. Складані медичні ножиці зі сталі 420 НС
2. Кусачки для кілець
3. Лінійка (5 см)
5. Ключ для кисневого балона
Особливості:
• Неіржавка сталь
• Змінна кишенькова кліпса
• Отвір для шнура
• 25 років гарантії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 157 г |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 48 мм |
| Довжина, см | 10,9 см |
| Кількість функцій | 4 |
| Марка стали | 420HC |
| Матеріал | Stainless steel |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Немає |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Загальна довжина, мм | 184 мм |
| Розмір | повнорозмірний |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Navy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 884 ₴




