Складаний ніж Becker BK40 від Ka-Bar був створений у співпраці з відомим і шанованим майстром ножів Ітаном Беккером.
Універсальне лезо Clip Point виготовлене з японської сталі AUS-8A, обробленої методом сатинування. Сталь характеризується тим, що довго залишається гострою та легко та швидко надається заточуванню за допомогою точила для кишенькових ножів.
Ніж відкривається двостороннім шпеником для великого пальця, а міцний замок Liner Lock захищає користувача від випадкового складання леза під час роботи. Ручки ножа виготовлені з GFN-PA66 і мають відповідний профіль, що забезпечує надійне захоплення навіть у брудних або мокрих руках.
Складаний ніж BK40 обладнаний двосторонньою чотирипозиційною кліпсою, що дає змогу зручно носити ніж у кишені штанів в оположенні Tip-Up або Tip-Down.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 136 г |
| Довжина клинка, мм | 90 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | GFN-PA66 |
| Загальна довжина, мм | 216 мм |
| Твердість клинка, HRC | 55-58 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,5 |
- Ціна: 3 740 ₴






