Недорогий універсальний складаний ніж, що ідеально підходить для повсякденного кишенькового носіння.
Повнорозмірний ніж із накладками на ручці з композиту G10, а також перевіреною неіржавкою сталлю — оптимальне рішення для ножа, яке необхідно легко поправити, у разі потреби, адже в полі.
Перевірена гойдалка за розумні гроші від всесвітньо відомого виробника бойових ножів Ka-bar.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 136 г |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Марка стали | 420 Stainless |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 216 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804 ₴






