
Нож Benchmade "Meatcrafter", orange, CF
21 546 ₴
- В наявності
- Код: 15500OR-2
Коли ваші пригоди плавно переходять із поля на кухню, правильний різальний інструмент грає вирішальну роль. Новий Meatcrafter TM ️ — це гібридний мисливський фіксований ніж із тонкою гладкою крайкою для обрізання, видалення кісток або нарізання бажаних шматків м'яса. Завдяки новій технології SelectEdgeTM від Benchmade, вивірений кут крайки на новітній сталі CPM-S45VN забезпечує ідеальний баланс дрібнозернистої гострої крайки та ретельно продуманої гнучкості леза.
Сталь марки CPM S45VN — нова ножова порошкова сталь виробництва США вперше була представлена в листопаді 2019 року компанією Crucible Industries у співпраці з Niagara Specialty Metals. CPM S45VN має дуже гарну корозійну стійкість і утримання гостроти різальної крайки за твердості 61-62 HRC, а також непогану ударну в'язкість.
Ця варіація ножа має жовтогаряче оброблення, покликане додатково захистити клинок від пошкоджень і впливу агресивних середовищ, а ручка має накладки з преміального вуглецевого волокна.
Крім того, оранжевий колір традиціонний для аутдор сегмента, адже допомагає знайти інструмент у високій траві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 128 г |
| Довжина клинка, мм | 155 мм |
| Марка стали | CPM-S45VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Boltaron |
| Матеріал ручки | Carbon Fiber |
| Загальна довжина, мм | 281 мм |
| Твердість клинка, HRC | 60-62 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Trailing point |
| Товщина клинка, мм | 2,3 мм |
- Ціна: 21 546 ₴





