Компанія Benchmade удосконалила свій легендарний складаний ніж і готова представити світу нову модель — Benchmade 570-1 Presidio II з ручним способом відкриття. Його клинок у формі Drop-point, виготовлений із дуже якісної неіржавкої сталі CPM-S30V, твердістю 58-60 HRC, з фінішним обробленням Satin Finish.
Мануальне відкриття леза робить конструкцію ножа Benchmade 570-1 Presidio II міцнішою та придатнішою для важкої роботи. Двосторонній шпеник дає змогу легко та швидко розкрити ніж однією рукою, а наднадійний механізм замка AXIS® Lock — автоматичний його фіксує у відкритому положенні та послаблюється тільки під час відпустки круглої засувки на колодці, яка є наскрізною.
Також симетрично переставною, з правого боку на лівий, є кишенькова кліпса глибокого носіння, що робить ніж Presidio II повністю відповідним як для правші, так і лівші.
Відмінністю від моделі 570 є матеріал колодки. Тепер це фірмовий матеріал CF-Elite®. Це модифікований GRN. Водночас замість скловолокна для посилення нейлону використовується вуглецевий полімер, що, як стверджує виробник, робить ручку міцнішою та легшою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 141 г |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | CF-EliteTM |
| Обробка клинка | Сатин |
| Загальна довжина, мм | 221 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
- Ціна: 10 296 ₴


