Фіксований ніж Alpina Sport ANCHO обладнаний лезом завдовжки 109 мм із неіржавкої сталі 420, який легко заточується й чудово протистоїть корозії. Нековзна полімерна ручка має вставки з нековзної термопластичної гуми. Пластикові піхви того ж кольору надійно утримують ніж на місці, і його можна носити на ремені. Це ідеальний похідний туристичний ніж за розумні гроші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 169 г |
| Довжина клинка, мм | 109 мм |
| Марка стали | 420 Stainless |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Пластик |
| Матеріал ручки | Прогумований термопластик |
| Загальна довжина, мм | 240 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Normal point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴







