Сучасний компактний тактичний складаний ніж із надійним замком і стійкою до корозії сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 230 г |
| Довжина клинка, мм | 70 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 165 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 2,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833 ₴








