Elite Force EF126 з чорним лезом і алюмінієвою ручкою вирізняється невибагливістю, невеликими габаритами й елегантністю. Лезо завдовжки 104 мм, виготовлене зі стійкої до корозії сталі 440 А, надійно фіксується замком Linerlock і зручним відкриттям із фліпера, що підходить і для правші, і для лівші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 109 г |
| Довжина клинка, мм | 104 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 203 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴







