EF169 — це тонкий складаний ніж із замком типу лайнер-лок і клинком на кулькопідшипнику та фліпером для швидкого та плавного відкриття. Майже симетричний дизайн леза та колодки надає йому елегантного тактичного вигляду, який підкреслюється піскоструминним обробленням клинка з неіржавкої сталі марки 440A. Для безпечного поводження і швидкого доступу ніж має текстуровані обкладки ручки G10 і глибокий кліпс для носіння в кишені вістрям униз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 94 г |
| Довжина клинка, мм | 88 |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 203 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴






