Складаний ніж з ергономічною полімерною ручкою, яка ідеально лягає в руку. Клинок із неіржавкої сталі 440A відкривається фліпером і фіксується замком linerlock. Кишенькова кліпса гарантує, що ніж завжди буде під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 187 г |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Полімер |
| Загальна довжина, мм | 212 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 4,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴






