Мисливський і туристичний ніж із міцною конструкцією з повним хвостовиком. Завдяки ергономічній полімерній ручці та сатинованому лезу зі сталі 440A модель EF710 ідеально підходить для полювання й будь-яких різновидів активного відпочинку. Модифіковане заточування леза забезпечує максимальну міцність навколо кінчика леза, а також дає змогу легко чистити його, що є важливою характеристикою, особливо для мисливського ножа. Сигнальні кольори колодки роблять ніж помітним у траві. Нейлоновий чохол забезпечує зручність перенесення та швидкий доступ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 210 г |
| Довжина клинка, мм | 107 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Нейлон |
| Матеріал ручки | Полімер |
| Загальна довжина, мм | 229 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴






