
Ніж Tb Outdoor "Unboxer", Nitrox, пісочно-чорний, PA6 ручка
2 744 ₴
- В наявності
- Код: 11060101
Складаний ніж UNBOXER® виготовлений у Франції, у традиційно ножовій столиці країни, у Тьєрері.
Унікальна особливість моделі UNBOXER® полягає в інноваційній конструкції його складання. Механізм виключає традиційну пружину та пластини для максимального збільшення ваги. Лезо чудово тримається у відкритому та закритому положенні завдяки так званому "замці без замка" (пропонуємо ознайомитися з механізмом в
відео, що додається).
Ця система була успішно протестована на французьких випробувальних стендах і витримала понад 100 000 відкриттів і закриттів.
Ще одне нововведення: кишенькову кліпсу можна збирати та розбирати без жодних інструментів. Просте затискання між великим і вказівним пальцями дає змогу розташувати її праворуч або ліворуч від колодки. Крім того, на осьовому гвинті є система затягування на рівні осі леза для регулювання зусилля, необхідного для його відкриття й закриття. Гвинт, що запобігає обертанню та прослизанню ножа у відкритому вигляді, гарантує, що обрана ступеня затягування з плином часу не розбовтається.
Ніж дуже компактний і легкий.
Сталь на клинку — фірмова Nitrox®. За своїми характерами вона належить до високонержавіючої, з неї часто виготовляють європейські кухонні ножі та столові прилади високого класу.
Колодка виготовлена з армованого скловолокном поліаміду PA6 — міцного та легкого.
Про компанію.
Компанія Tarrerias-Bonjean (TB) розпочала співпрацю з французькою армією 1996 року з розробленням інструментів для використання в військових цілях, першим із яких є ніж Bivouac®. Цей багатоцільовий похідний ніж, який став легендою, був частиною екіпірування французьких солдатів з 1996 до 2001 року. Потім ніж Baroudeur® замінив Bivouac® на 16 років до 2017 року. 2017 року компанія Tarrerias-Bonjean виграла тендер на постачання нового похідного ножа для французької армії. Ніж C.A.C.® (Combat Assistance Campaign) був розроблений у співпраці з військовим експертом PEROTTI для заміни Baroudeur®. Цей ніж обладнаний новітніми сучасними технологіями та, без сумніву, стане важливою віхою в довгій історії ножів, якими озброєні французькі солдати. Ви можете придбати безліч варіації нюйованого цього армійського ножа в нас у магазині: із серейтором і без, зі штопором і без нього, а також із різними варіантами та кольорами колодки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tb Outdoor |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 54 г |
| Довжина клинка, мм | 72 мм |
| Марка стали | Nitrox® |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | армований скловолокном поліамід PA6 |
| Обробка клинка | чорне покриття, PVD метод |
| Загальна довжина, мм | 180 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
- Ціна: 2 744 ₴




