
Ніж Tb Outdoor "CAC S200", Nitrox, пісочний, напівсерр., рельєфний. PA6, стропоріз, склобій
4 900 ₴
- В наявності
- Код: 11060105
C.A.C.® (Combat. Assistance. Campaign.) є польовим ножем французьких озброєних сил із 2018 року. Він був розроблений відповідно до специфікацій французької армії щодо міцного та повністю керованого як правою, так і лівою рукою ножа зі швидким доступом до клинка.
C.A.C.® був створений у співпраці з колишнім офіцером спецназу Філіпом Перотті. Це партнерство забезпечило максимальну ефективність ножа C.A.C.® і зробило виріб ідеальним компаньйоном французьких армій.
С.A.C.® S200 — це злегка модифікована версія офіційного французького армійського ножа С.A.C.® з іншою ручкою. Обкладки, як і раніше, зроблені з поліаміду PA6, армованого скловолокном, але мають чудову рельєфну текстуру, яка підіймає зчеплення й надійність утримання на новий рівень.
Як і оригінальний ніж C.A.C.®, ніж S200 обладнаний надзвичайно міцним механізмом Axis lock®, який забезпечує бездоганну фіксацію леза у відкритому положенні, і 3,7-дюймовим (94 мм) лезом з азотної сталі Nitrox®, запатентованої компанією TB, для забезпечення виняткової корозійної стійкості, довговічності різальної крайки та простоти переточування.
С.A.C.® S200 також обладнаний склобоєм, стропорізом і реверсивною кліпсою.
Нарешті, цей ніж має систему затягування на осьовому гвинті для регулювання необхідної сили для відкривання та закривання леза. Гвинт, що запобігає небажаному обертанню, гарантує, що "налаштування користувача" не зб'ються згодом
Ніж доступний із напівсеррейторним або гладким лезом, а також у різних кольорах.
Про компанію.
Компанія Tarrerias-Bonjean (TB) розпочала співпрацю з французькою армією 1996 року з розробленням інструментів для використання в військових цілях, першим із яких є ніж Bivouac®. Цей багатоцільовий похідний ніж, який став легендою, був частиною екіпірування французьких солдатів з 1996 до 2001 року. Потім ніж Baroudeur® замінив Bivouac® на 16 років до 2017 року. 2017 року компанія Tarrerias-Bonjean виграла тендер на постачання нового похідного ножа для французької армії. Ніж C.A.C.® (Combat Assistance Campaign) був розроблений у співпраці з військовим експертом PEROTTI для заміни Baroudeur®. Цей ніж обладнаний новітніми сучасними технологіями та, без сумніву, стане важливою віхою в довгій історії ножів, якими озброєні французькі солдати. Ви можете придбати безліч варіацій саме цього армійського ножа в нас у магазині: із серейтором і без, зі штопором і без нього, а також із різними варіантами та кольорами колодки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tb Outdoor |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 195 г |
| Довжина клинка, мм | 94 мм |
| Марка стали | Nitrox® |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | армований скловолокном поліамід PA6 |
| Обробка клинка | чорне покриття, PVD метод |
| Загальна довжина, мм | 238 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | Plain + serrator |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
- Ціна: 4 900 ₴




