
Набір Elk Ridge: ніж із колодкою в паракорді, кресало
1 012 ₴
- В наявності
- Код: HK-106C
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фіксований мисливський ніж із паракордовим обплетенням колодки припаде також до смаку шанувальникам відпочинку на природі. Оливкові мінімалістичні нейлонові піхви дають змогу швидко витягувати клинок. У комплекті також постачається кресало.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elk Ridge |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 177 г |
| Довжина клинка, мм | 102 мм |
| Марка стали | 3Cr13 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Нейлон |
| Матеріал ручки | сталь + обмотка паракордом |
| Загальна довжина, мм | 203 мм |
| Товщина клинка, мм | 4,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴



