
Ніж Tb Outdoor "Maraudeur", MOX, G10, червоний, кайдексні піхви
8 575 ₴
- В наявності
- Код: 11060036
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tb Outdoor |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Червоний |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 200 г |
| Довжина клинка, мм | 125 мм |
| Марка стали | MOX® |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Kydex |
| Обробка клинка | чорне покриття, PVD метод |
| Загальна довжина, мм | 268 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 4,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 575 ₴







