Розроблений як тактичний автоматичний ніж, Böker Plus Intention не тільки переконливий у польових умовах, але й без особливих зусиль справляється з усіма різальними завданнями, що виникають у повсякденному житті. Натискання на кнопку звільняє лезо з практичною обробкою стоунвош, виготовлене з D2, і під дією натягування пружини за ним воно автоматично складається. Додатковий блокіратор захищає ніж від випадкового розкриття. Ручка ергономічної форми виготовлена з текстурованого G10, ребристість у зоні упору для великого пальця і виражена виїмка також покращують положення руки під час роботи. З петлею для темляка та кліпсою (гострістю вниз).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 119 г |
| Довжина клинка, мм | 78 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 195 мм |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 009 ₴









