
Ліхтар-прожектор LedLenser IF3R, заряджуваний, 1000/100
4 802 ₴
- В наявності
- Код: 502171
Маленький, міцний і потужний: iF3R — це робочий ліхтар-прожектор із яскравим світловим потоком, який також буде зручний і в домашніх умовах.
Цей прожектор завдовжки всього 14 см має потужність до 1000 люменів і п'ять рівнів яскравості.
Кнопка живлення розташована на тильній стороні корпусу. Її легко знайти: вона позначена жовтим кольором.
Перемикання між п'ятьма режимами здійснюється послідовним натисканням на кнопки, позначені «+» або «-».
Під час кожного кліку загоряється лампочка зверху від кнопки живлення, що відповідає обраному режиму.
За мінімального настроювання в 100 люмен iF3R працюватиме до 15 годин.
Заряджається за допомогою пов'язаної магнітної системи заряджання, тому він водонепроникний навіть, коли порти не закриті (рівень захисту IP54).
Технологія COB запобігає перегріванню світлодіода.
Особливості:
-
невеликий прожектор із видатною світловою силою;
-
регульована основа, магніт і гачок для гнучкого монтажу та позиціювання залежно від місця використання прожектора;
-
легко заряджається за допомогою сучасної магнітної системи заряджання;
-
технологія смарт-охолодження для безперервної роботи без перегрівання;
-
п'ять режимів димера можна регулювати рівень яскравості (функція dimmable);
На кожному ліхтарі нанесений унікальний номер, який підтверджує справжність продукції та дає 2 літню гарантію на ліхтар. Гарантія до 7 років за умови реєстрації продукту на сайті виробника впродовж 12 тижнів із моменту купівлі. Якщо немає реєстрації — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LedLenser |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI (індекс кольоропередавання) | 80 |
| Ємність батареї, mAH | 4000 |
| Водонепроникність | Так, IP54 |
| Час заряджання, хвилин | 300 |
| Час роботи, г | 2/15 |
| Гарантія | 2+5 років під час реєстрації на сайті виробника |
| Діапазон робочих температур | от -10 C до +40 C |
| Дроб тест, м | 2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Светодиод | 1х34W COB LED |
| Светосила, лм | 1000/100 |
| Тип батареї | 1хLi-ion 3.7V |
| Паковання | Коробка |
| Цвет светодиода | Білий (5400 — 6600 K) |
- Ціна: 4 802 ₴







