
Ніж Benchmade "Sibert Adamas", фікс, паракорд, чорний
14 872 ₴
- В наявності
- Код: 375BK-1
Продовжуючи спадщину давньої платформи суперміцних увісистих військових ножів серії Adamas®, новий 375 Adamas® являє собою повнорозмірний тактичний фікс, який підтримує традиції підвищеної надійності, закладені в його попередниках. Новий Adamas® крейда як цвях із введенням новітньої сталі марки CPM-CruWear® і оновленням колірних конфігурацій
Сталь CPM® Cru-WearTM — інструменальна порошкова сталь повітряного загартування, що випускається американською металургійною компанією «Crucible Industries» (США). Сталь має чудове поєднання високої зносостійкості та міцності. Ця сталь легко обробляється в відпущеному стані (за параметрами схожа на D2) і має мінімальні спотворення в отриманні бажаної твердості.
Cru-Wear застосовується в роботах, що вимагають вищої зносостійкості, ніж сталь D2більше міцності, ніж сталь М2. Ця сталь сильно корозує у вологому середовищі, тому вимагає ретельного догляду, або клинок має мати антикорозійне покриття, ніж, власне, і доповнена модель 375 Adamas®.
Цей Adamas® такий потужний, наскільки це можливо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 161 г |
| Довжина клинка, мм | 107 мм |
| Марка стали | CPM-CruWear |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Kydex |
| Загальна довжина, мм | 232 мм |
| Твердість клинка, HRC | 63-65 |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 4,3 мм |
- Ціна: 14 872 ₴









