
Нож Boker Magnum "Advance Pro EDC Thumbstud"
1 323 ₴
- В наявності
- Код: 01RY304
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З Magnum Advance Pro EDC Thumbstud Boker представляє зручну версію Advance Pro EDC для роботи однією рукою. Зручний, але не надто маленький кишеньковий ніж має нековзну алюмінієву ручку з додатковою фрезеровкою і дрібною текстурою. Як сталь для леза використовується надзвичайно міцна та стійка до іржі сталь 440C. Лезо відкривається за допомогою знімної шпильки для великого пальця і фіксується надійним замком Liner Lock. З отвором для темляка, затискачем для глибокого перенесення (наконечником вниз) і практичним нейлоновим поясним чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 83 г |
| Довжина клинка, мм | 80 мм |
| Марка стали | 440C |
| Загальна довжина, мм | 180 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴


