Boker Plus Outdoorsman компактний, але потужний і пристосований для стовідсоткової корисності. Суцільний хвостовик (фул танг) і широке лезо забезпечують максимальну стійкість, а вихідний кінець колодки має форму молотка. Ручка з прогумованого армованого склопластику має велику зону захоплення, виготовлену зі зручного термопластичного каучуку, тому гарантується дуже безпечне та комфортне звернення навіть у вологих або холодних умовах. Лезо виготовлене зі шведської сталі марки 12С27 і має титанове покриття для підвищення захисту від корозії. Отвори у хвостовику дають змогу не тільки прикріпити темляк, але й легко прикріпити його до палиці, щоб використовувати її як імпровізований гарпун. Компактний компаньйон для повсякденного життя, будь-якої ситуації на природі або полювання. Постачається з практичним чохлом із нейлону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 146 г |
| Довжина клинка, мм | 93 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Нейлон |
| Матеріал ручки | GFK / GRP |
| Загальна довжина, мм | 201 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 4,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 254 ₴




