Кажан — це зручний шийний ніж із коротким лезом форми sheepsfoot, який завдяки малій вазі є ідеальним запасним ножем для повсякденного використання. Молодий український дизайнер і виробник ножів із Львова Олександр Крава, надає великого значення естетиці своїх виробів, які переконує купувати їх не тільки як надійні інструменти, а й як цікаві аксесуари. «Kazan» повністю виготовлений зі сталі марки D2 і має темне оздоблення «stonewash». Характерні заглиблення по колодці для малої ваги та тривимірне фрезерування надають ножу особливого вигляду. Модель постачається з темляком, кульковим ланцюжком і піхвами з кайдексу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 58 г |
| Довжина клинка, мм | 57 мм |
| Марка стали | D2 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Kydex |
| Загальна довжина, мм | 141 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Sheepsfoot |
| Товщина клинка, мм | 3,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴










