239 Infusion — це новинка в повсякденній лінійці ножів від американського бренда Buck. Модель доступна з двома формами леза (модифікований варіант танто та традиційний drop-point), двома варіантами матеріалу ручки (композит G10 і алюміній) і декількома різними кольорами ручки. До комплекту входить двостороння знімна deep-carry кліпса для глибокого носіння. Infusion — це підпружинені складані ножі, виготовлені з неіржавкої сталі марки 7Cr і малою вагою (104-109 грамів), який ідеально доповнить ваш EDC-комплект.
Яскраві, сучасні й абсолютно неагресивного дизайну, ножі Buck Infusion — гідне розширення культового асортименту компанії зі 120-річною історією присутності та створення трендів ножового ринку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 104 г |
| Довжина клинка, мм | 82 мм |
| Марка стали | 7Cr17MoV |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Обробка клинка | stonewash |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Modified Tanto |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 212 ₴






