Великий фіксований мисливський ніж із зовнішніми обкладками колодки має конструкцію з повним хвостовиком. Мінімалістичні нейлонові піхви зі зручною застібкою дають змогу швидко витягувати клинок і зручно носити його на поясі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 330 г |
| Довжина клинка, мм | 127 мм |
| Марка стали | 3Cr13 |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал піхви/чохла | Нейлон |
| Матеріал ручки | Нейлон (армований скловолокном) |
| Загальна довжина, мм | 254 мм |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 4,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴



