Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | 420J2 |
| Матеріал піхви/чохла | Немає |
| Матеріал ручки | Кратон |
| Загальна довжина, мм | 216 мм |
| Твердість клинка, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Back Lock |
| Товщина клинка, мм | 3,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 327,60 ₴


