Чи то в повсякденному житті, чи то на вилазках на природу, Magnum Field Flipper — ніж на всі випадки життя. Кишеньковий ніж вирізняється насамперед своїм стриманим зовнішнім виглядом. Це містить лезо на кулькопідшипниках зі сталі 440A з чорним покриттям і зручну ручку з трохи шорсткою мікарти зеленого кольору. Ніж відкривається або фліпером, або шпеником для великого пальця з обох боків і надійно закривається замком linerlock. Постачається з отвором для темляка та кліпсою (r).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 108 г |
| Довжина клинка, мм | 72 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 183 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴



