У перекладі з польського rekin означає акула, тому в дизайні моделі ножа Magnum Rekin легко зчитуються хижі стрімкі нотки. Клинок типу drop-point на кулькопідшипниках із утилітарної неіржавкої сталі марки 440A відкривається легко, швидко та досить хлястко за допомогою шпеника для великого пальця з обох боків обуха або фліпером, а виражений рикасо на тильній стороні леза надає йому додаткової агресивності. Колодка зі склотекстоліту G10 має лускату структуру, що імітує шкіру акули. Візуальною родзинкою є осьовий гвинт із синьою крайкою, який підкреслює елегантний вигляд кишенькового ножа. Постачається з отвором для темляка та кліпсою (r).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 102 г |
| Довжина клинка, мм | 81 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 190 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴



