Скексис — це вигаданий вигляд істот, який слугує головними антагоністами у фільмі 1982 року "Темний кристал" і пов'язаною з ним франшизе. Ці істоти являють собою суміш хижого птаха, рептилії та дракона. Так само ексцентричним вийшов ніж Magnum Skeksis. "Клювоподібний" клинок — головна фішка моделі, яка винятково добре позначається на якості різу. Ніж відкривається або фліпером, або отвором для великого пальця, а лайнер-лок із неіржавкої сталі та виступи на задній частині ножа забезпечують безкомпромісну безпеку роботи. Рельєфні "лущуйки" колодки з зеленого G10 схожі на шкіру рептилій і забезпечують зручне захоплення. Латунне кільце з боків осьового гвинта є візуальною родзинкою. Постачається з отвором для темляка та кліпсою (r).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 115 г |
| Довжина клинка, мм | 83 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Загальна довжина, мм | 190 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴



