
Нож Boker Magnum "Border Forest Folder"
1 764 ₴
- В наявності
- Код: 01SC719
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Близькість до природи в поєднанні з міським колоритом — ці властивості роблять ніж Böker Magnum Forest Border Folder незамінним супутником. Потужний клинок зі сталі марки 440A з тонким сатиновим оздобленням інтуїтивно зрозуміло відкривається
з фліпера та має декоративне рикасо на задній частині леза для максимальної гнучкості. Акуратна, контурна ручка з замком на кнопці та дрібно текстурованими накладками з чорної мікарти забезпечує надійне зручне захоплення. Жовтогарячий бекспейссер із G10 підвищує міцність констуркції, а також слугує отвором для темляка. Модель йде з двостороннім затискачем, що дає змогу глибоко носити ніж і непомітно зберігати його в кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 г |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка стали | 440A |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал ручки | Micarta |
| Загальна довжина, мм | 199 мм |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип клинка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764 ₴


